Šis 2.9 MT (98 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Board kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 1985m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 370km |
| Kuras | 80 RON |
| Maksimalus greitis | 127km/h |
| Tūris / talpa | 2890cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 98bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 189Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4820mm |
| Plotis | 2100mm |
| Aukštis | 2355mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1975kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3050kg |
| Tūris / talpa | 1075kg |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Axle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 16.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.