Šis 2.4 MT (72 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 1985m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 570km |
| Kuras | 80 RON |
| Maksimalus greitis | 127km/h |
| Tūris / talpa | 2445cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 72bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 156Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4360mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 2090mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1442mm |
| Galinė ašis | 1442mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1805kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2730kg |
| Tūris / talpa | 925kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Axle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 16.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.