Šis 2.2 TD MT 4WD (114 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Crossover 4-doors kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 270Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2235cm3 |
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 2 800 RPM |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4100mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 2025mm |
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Maks. bagažinės talpa | 650litre |
| Min. bagažinės talpa | 210litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1890kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Tūris / talpa | 735kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1020/1530kg |
| Permitted road-train weight | 4050kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.1litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 770km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Axle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 8.6m |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.