Šis 0.65 MT (29 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1987m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.7litre |
| Degalų bako talpa | 30litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 770km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 30second |
| Tūris / talpa | 649cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 29bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 44Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 76mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3200mm |
| Plotis | 1420mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2180mm |
| Priekinė ašis | 1210mm |
| Galinė ašis | 1200mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 635kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 975kg |
| Min. bagažinės talpa | 210litre |
| Maks. bagažinės talpa | 650litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.