Šis 1.5 MT (70 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1984m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4006mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1402mm |
| Važiuoklės bazė | 2460mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 640litre |
| Min. bagažinės talpa | 330litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 920kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1345kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1499cm3 |
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 106Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 154km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 750km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.