Šis 1.3 MT (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation 21099 sedan kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1987m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 340 to 610km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Tūris / talpa | 1305cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 176Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Rotary-piston |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4205mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1402mm |
| Važiuoklės bazė | 2460mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 970kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1395kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.