Šis 2.0 MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation 21106 sedan 4-doors kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 520km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 196Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4250mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1446mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1100kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1525kg |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.