Šis 1.6 MT 8 valves (Euro-3) (81 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4330mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1402mm |
| Važiuoklės bazė | 2460mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Maks. bagažinės talpa | 445litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1000kg |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1425kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1596cm3 |
| Variklio galia | 81bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 120Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700RPM |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 810km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.