Šis 1.8 MT (80 hp) variklis buvo montuojamas 2120m [Restyling] Minivan 4-doors kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1774cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 80bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 131Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4200mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1690mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2000kg |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1250litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.