Šis 1.7 MT 8 valves. (83 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [2-й Restyling] 2131 Urban crossover 5-doors kėbule, kuris VAZ (Lada) buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 780km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 137km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 19second |
| Tūris / talpa | 1690cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 83bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 129Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4140mm |
| Plotis | 1680mm |
| Aukštis | 1640mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1425kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Min. bagažinės talpa | 420litre |
| Maks. bagažinės talpa | 780litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Lever, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.