Šis 2.0 TDI MT 4Motion (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation DoubleCab pickup 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5181mm |
| Plotis | 1944mm |
| Aukštis | 1834mm |
| Važiuoklės bazė | 3095mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1931kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2820kg |
| Tūris / talpa | 889kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1375/1620kg |
| Permitted road-train weight | 5550kg |
| Loading height | 780mm |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1555mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 250 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 161km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 140km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.9m |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.