Šis 1.2 MT L (34 hp) variklis buvo montuojamas 1302/1303 [3-й Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1970m. iki 1975m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 116km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 32second |
| Tūris / talpa | 1192cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 34bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 75Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 64mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4110mm |
| Plotis | 1585mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2420mm |
| Priekinė ašis | 1394mm |
| Galinė ašis | 1349mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 940kg |
| Min. bagažinės talpa | 260litre |
| Maks. bagažinės talpa | 260litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.