Šis 1.6 MT (54 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1973m. iki 1985m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 46litre |
| Kuras | Benzinas |
| Maksimalus greitis | 138km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18second |
| Tūris / talpa | 1584cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 54bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 106Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Opposed |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 85.5mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4013mm |
| Plotis | 1606mm |
| Aukštis | 1438mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1326mm |
| Galinė ašis | 1361mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 890kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1310kg |
| Tūris / talpa | 420kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.