Šis 1.6 MPI MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Kasten Maxi van 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 980km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4878mm |
| Plotis | 1793mm |
| Aukštis | 1836mm |
| Važiuoklės bazė | 3006mm |
| Prošvaisa | 163mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1439kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2215kg |
| Tūris / talpa | 815kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1050/1300kg |
| Permitted road-train weight | 3300kg |
| Loading height | 588mm |
| Cargo compartment volume | 4.2m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.