Šis 1.6 TDI DSG (102 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Kasten van 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 168km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.3second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4408mm |
| Plotis | 1793mm |
| Aukštis | 1793mm |
| Važiuoklės bazė | 2682mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1436kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2177kg |
| Tūris / talpa | 741kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1075/1230kg |
| Permitted road-train weight | 3677kg |
| Loading height | 547mm |
| Cargo compartment volume | 3.2m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.