Šis 2.0 TSI DSG L1 (204 hp) variklis buvo montuojamas T6 Minibus kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1904mm |
| Ilgis | 4904mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2056kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Prošvaisa | 193mm |
| Tūris / talpa | 944kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1550/1575kg |
| Permitted road-train weight | 5300kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 204bhp |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 200 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 000 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 990km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.