Šis 2.9 VR6 MT (190 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 245Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2861cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 90.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4050mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2470mm |
| Priekinė ašis | 1435mm |
| Galinė ašis | 1430mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 235litre |
| Min. bagažinės talpa | 235litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1285kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Tūris / talpa | 295kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.6litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 800km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO I |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | The rod connecting the levers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.