Šis 1.6 TD MT (70 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1987m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1588cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2300up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 76.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4315mm |
| Plotis | 1665mm |
| Aukštis | 1415mm |
| Važiuoklės bazė | 2475mm |
| Priekinė ašis | 1427mm |
| Galinė ašis | 1422mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1010kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Tūris / talpa | 190kg |
| Min. bagažinės talpa | 660litre |
| Maks. bagažinės talpa | 660litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Spring strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring strut |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 6.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.