Šis 2.0 TDI DSG (110 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4659mm |
| Plotis | 1778mm |
| Aukštis | 1482mm |
| Važiuoklės bazė | 2651mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1538mm |
| Prošvaisa | 138mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1415kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 950/950kg |
| Permitted road-train weight | 2520kg |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 196km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 200 to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 4.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.