Šis 2.0 TSI MT (150 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Minibus kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1904mm |
| Ilgis | 4892mm |
| Aukštis | 1970mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1220mm |
| Galinė ašis | 1220mm |
| Prošvaisa | 186mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2149kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Tūris / talpa | 851kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1500/1575kg |
| Permitted road-train weight | 5200kg |
| Loading height | 572mm |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2353x1625x1317mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 750 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 750 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.