Šis 1.4 TDi MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 150km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.6second |
| Tūris / talpa | 1422cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 195Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3745mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2405mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1035kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Tūris / talpa | 515kg |
| Min. bagažinės talpa | 245litre |
| Maks. bagažinės talpa | 975litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Panhard pull, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 6.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.