Šis 1.4 FSI MT (86 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 960km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 1390cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 86bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 130Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3916mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1467mm |
| Važiuoklės bazė | 2465mm |
| Priekinė ašis | 1434mm |
| Galinė ašis | 1426mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1030litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.