Šis 1.6TDi MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Sedanas kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4384mm |
| Plotis | 1699mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2552mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1498mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1159kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1660kg |
| Tūris / talpa | 576kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 830/880kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.3litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 000 to 1 490km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 6.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.