Šis 1.9 T4 Turbo MT (200 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1717mm |
| Ilgis | 4483mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Min. bagažinės talpa | 471litre |
| Maks. bagažinės talpa | 471litre |
| Galinė ašis | 1474mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1275kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Tūris / talpa | 505kg |
| Permitted road-train weight | 3180kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1855cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 900km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 15.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.