Šis 2.5 T5 Geartronic (249 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [2-й Restyling] Sedanas kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 18 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1861mm |
| Ilgis | 4854mm |
| Aukštis | 1493mm |
| Važiuoklės bazė | 2835mm |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Prošvaisa | 151mm |
| Galinė ašis | 1585mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1687kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2160kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1094litre |
| Tūris / talpa | 473kg |
| Permitted road-train weight | 3960kg |
| Loading height | 691mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2497cm3 |
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 1 090km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 15.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.