Šis 2.5 T5 Geartronic (254 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4369mm |
| Plotis | 1783mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2646mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1546mm |
| Min. bagažinės talpa | 335litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1375kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2010kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1032litre |
| Tūris / talpa | 635kg |
| Permitted road-train weight | 3510kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2497cm3 |
| Variklio galia | 254bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 950km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.