Šis 3.0 T6 Geartronic AWD (285 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 22 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 820km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 2953cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 285bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Twin-scroll |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 93.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4627mm |
| Plotis | 1891mm |
| Aukštis | 1713mm |
| Važiuoklės bazė | 2774mm |
| Priekinė ašis | 1632mm |
| Galinė ašis | 1586mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1748kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2440kg |
| Tūris / talpa | 692kg |
| Min. bagažinės talpa | 495litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1455litre |
| Permitted road-train weight | 4440kg |
| Loading height | 748mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.