Šis 2.5 T5 Geartronic (249 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1870mm |
| Ilgis | 4838mm |
| Aukštis | 1604mm |
| Važiuoklės bazė | 2815mm |
| Priekinė ašis | 1614mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Galinė ašis | 1580mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1783kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Tūris / talpa | 944kg |
| Permitted road-train weight | 1800kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2497cm3 |
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92.3mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 67.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 960km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 11.3m |
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.