Šis 7.7 AT (311 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Limousine kėbule, kuris ZIL buvo gaminamas nuo 1985m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 608Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 7695cm3 |
| Variklio galia | 311bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 400RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 108mm |
| Stūmoklio eiga | 105mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kėbulas | Limousine |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 6330mm |
| Plotis | 2086mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 3880mm |
| Priekinė ašis | 1643mm |
| Galinė ašis | 1663mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 3335kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 4110kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 120litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 17litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 800km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 3 |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Spring |
| Miestas | 26.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 18 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.