Šis 2.0 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 Avant wagon, ko Audi ražoja no 1982 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 644litre |
| Pašmasa | 1231kg |
| Pilnā masa | 1840kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1468mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1467mm |
| Darba tilpums | 609kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1030/950kg |
| Permitted road-train weight | 3090kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.