Šis 2.2 T quattro MT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 Avant wagon, ko Audi ražoja no 1982 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 644litre |
| Pašmasa | 1373kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1476mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Darba tilpums | 627kg |
| Permitted road-train weight | 3800kg |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 213km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.1litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Solid axle, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 13.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.