Šis 1.8 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 Avant wagon, ko Audi ražoja no 1982 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4792mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1422mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1920litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 644litre |
| Pašmasa | 1130kg |
| Pilnā masa | 1630kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1468mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1467mm |
| Darba tilpums | 500kg |
| Permitted road-train weight | 2780kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.7second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.