Šis 1.8 tiptronic (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 Sedans, ko Audi ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 41 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4796mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1452mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 551litre |
| Pilnā masa | 1950kg |
| Pašmasa | 1370kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 551litre |
| Darba tilpums | 580kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1035/1015kg |
| Permitted road-train weight | 3750kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 198km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 990km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.68m |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.