Šis 2.8 tiptronic quattro (193 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 Sedans, ko Audi ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 41 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4796mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1452mm |
| Garenbāze | 2759mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 434litre |
| Pilnā masa | 2200kg |
| Pašmasa | 1650kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 434litre |
| Darba tilpums | 505kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1180/1170kg |
| Permitted road-train weight | 4300kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2771cm3 |
| Dzinēja jauda | 193bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 227km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 820km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.68m |
| Pilsētā | 20 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 13.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.