Šis 3.7 tiptronic (260 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 Sedans, ko Audi ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 41 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 82litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 980km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Darba tilpums | 3697cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.68m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4833mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1448mm |
| Garenbāze | 2759mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1578mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Pilnā masa | 2220kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 434litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 434litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1240/1120kg |
| Permitted road-train weight | 4320kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.