Šis 2.0 TFSI Tiptronic quattro (252 hp) dzinējs tika uzstādīts 4M Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 970 to 1 310km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 233km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.9second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 252bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 370Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 4 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5052mm |
| Platums | 1968mm |
| Augstums | 1741mm |
| Garenbāze | 2994mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1679mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1691mm |
| Pašmasa | 1985kg |
| Pilnā masa | 2680kg |
| Darba tilpums | 695kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.