Šis 3.0 TFSI Tiptronic quattro (333 hp) dzinējs tika uzstādīts 4M Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Cilindru skaits | 6 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 500RPM |
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900up to 5 300 RPM |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 900 to 1 250km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Pašmasa | 2045kg |
|---|---|
| Pilnā masa | 2740kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1679mm |
| Augstums | 1741mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1691mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Garenbāze | 2994mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Garums | 5052mm |
| Platums | 1968mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Darba tilpums | 695kg |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.