Šis 4.0 D AT (421 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Bentley ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 900 to 1 180km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 270km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 421bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 750 to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 900Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1000up to 3 250 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Triple turbo |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5140mm |
| Platums | 1998mm |
| Augstums | 1722mm |
| Garenbāze | 2995mm |
| Pašmasa | 2499kg |
| Pilnā masa | 3250kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 431litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1774litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.