Šis 6.0 AT 4x4 (608 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Bentley ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Platums | 2223mm |
| Garums | 5141mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2992mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Pašmasa | 2422kg |
| Pilnā masa | 3250kg |
| Sēdvietas | 4 |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5950cm3 |
| Dzinēja jauda | 608bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 900Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1250up to 4 500 RPM |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90.2mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 301km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 050km |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 23 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.