Šis 2.0 MT (147 hp) dzinējs tika uzstādīts X2 Universālis, ko Citroen ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 930km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4712mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1502mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1478mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1420kg |
| Pilnā masa | 1980kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 512litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1690litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.