Šis 3.0 AT (190 hp) dzinējs tika uzstādīts X2 Universālis, ko Citroen ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 810km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 2946cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 267Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4712mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1502mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1478mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1470kg |
| Pilnā masa | 1950kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 512litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1690litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.