Šis 2.8 AT 4WD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4584mm |
| Platums | 1856mm |
| Augstums | 1755mm |
| Garenbāze | 2763mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1994litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 389litre |
| Pašmasa | 1940kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2768cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 460Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 900km |
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.