Šis 4.0 AT AWD (260 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4544mm |
| Platums | 1857mm |
| Augstums | 1776mm |
| Garenbāze | 2763mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 211mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1994litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 389litre |
| Pašmasa | 1883kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3952cm3 |
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 359Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 690km |
| Degviela | 92 RON |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.8 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.