Šis 3.7 MT (210 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4544mm |
| Platums | 1857mm |
| Augstums | 1776mm |
| Garenbāze | 2763mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1994litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 389litre |
| Pašmasa | 1784kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3701cm3 |
| Dzinēja jauda | 210bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 319Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 24litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 18litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 310 to 610km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pilsētā | 28.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.5 litri / 100km |
| Vidējais | 21.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.