Šis 8.0 MT (420 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation RT/10 roadster, ko Dodge ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 290 to 470km |
| Degviela | 92 RON |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.5second |
| Darba tilpums | 7990cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 420bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 661Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 2 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 98.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4448mm |
| Platums | 1924mm |
| Augstums | 1117mm |
| Garenbāze | 2444mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1538mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1588kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 334litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 334litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 30 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 18.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.