Šis 8.0 MT (450 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation RT/10 roadster, ko Dodge ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 664Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 7990cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 98.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3700RPM |
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4475mm |
| Platums | 1923mm |
| Augstums | 1118mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1560kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 193litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1539mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 193litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 285km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 320 to 580km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 25.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.