Šis 1.6 TDCi Duratorq MT (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.8litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 290 to 1 630km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 270Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Darba tilpums | 1560cm3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 000 RPM |
| Garenbāze | 2850mm |
|---|---|
| Virsbūves tips | Sedans |
| Augstums | 1476mm |
| Garums | 4869mm |
| Platums | 1852mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Pilsētā | 5.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.