Šis 2.0 Hybrid Duratec AT (187 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Dzinēja jauda | 187bhp |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300up to 3 900 RPM |
| Garenbāze | 2850mm |
|---|---|
| Augstums | 1465mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Garums | 4871mm |
| Platums | 1852mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 2.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Maksimālais ātrums | 204km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 240 to 2 210km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.4 litri / 100km |
| Vidējais | 5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.