Šis 2.0 EcoBoost AT (199 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Cilindru izvietojums | Rindas |
|---|---|
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 345Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 199bhp |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2700up to 3 500 RPM |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.6litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.7second |
| Maksimālais ātrums | 218km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degviela | 92 RON |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62.5litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 040km |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Platums | 1852mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Garenbāze | 2850mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garums | 4871mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 13.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.