Šis 4.6 Cobra MT (305 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1993 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 4601cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 305bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 407Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 90.2mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4636mm |
| Platums | 1824mm |
| Augstums | 1351mm |
| Garenbāze | 2573mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1491mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1545kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 200litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 200litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.